Logistyka dla

branży Automotive

Branża motoryzacyjna to wymagający partner. Naszych klientów z tej branży obsługujemy kompleksowo w obszarze logistyki kontraktowej i transportu.

Realizując pełną obsługę logistyczną, ułatwiamy efektywne zarządzanie zapasami oraz zwiększamy elastyczność w łańcuchu dostaw klienta.

Zapewniamy:

  • terminowe dostawy just-in-time

  • kontrolę jakości w łańcuchu dostaw

  • zróżnicowaną flotę pojazdów

  • magazyny z obsługą logistyczną

  • doświadczony zespół dedykowany branży automotive

 

Zapraszam do kontaktu

Damian   Kłosowski

Key Account Manager

Branża Automotive

*Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@oomega-pilzno.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem.