Kolejny autoryzowany serwis i punkt dealerski IVECO w Grupie OMEGA Pilzno

Nowy obiekt zlokalizowany jest w Lipinach koło Pilzna. Świadczy autoryzowane usługi naprawy gwarancyjnej i pogwarancyjnej samochodów dostawczych oraz ciężarowych IVECO. Oferuje również możliwość zakupu nowych pojazdów tej marki.

 

Otwarcie STC IVECO w Lipinach 226 B zaplanowano na 1 marca. To jedyny autoryzowany serwis i dealer marki IVECO w okolicy oraz drugi tego typu obiekt funkcjonujący w ramach Grupy OMEGA Pilzno. Pierwszy działa przy ul. Rzecha 7 w Rzeszowie.

 

Trzeba wziąć pod uwagę, że kryzys na rynku półprzewodników wpływa znacząco na wydłużenie czasu oczekiwania na nowe pojazdy dostawcze i ciężarowe. W tym kontekście skuteczny serwis środków transportu jest dla firm z branży transportowej rzeczą kluczową. Zapewnia ciągłość przewozów, co w logistyce ma znaczenie strategiczne.

serwis iveco pilzno

 

Autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz dealer IVECO

7 nowoczesnych stanowisk serwisowych, w tym 2 kanały do obsługi zestawów gamy ciężkiej, umożliwiają serwis wielu pojazdów jednocześnie, co oznacza skrócony okres oczekiwania na realizację usługi. O jej jakość dba doświadczona kadra mechaników.

 

Nowy oddział dysponuje także dobrze zaopatrzonym magazynem oryginalnych części zamiennych oraz prowadzi ich sprzedaż, również wysyłkową. Dodatkowo serwis świadczy usługi doposażenia pojazdów w instalacje ogrzewania postojowego, montaż haków holowniczych, kamer cofania czy tachografów wraz z kalibracją. Wykonuje również regulację geometrii zawieszenia w technologii 3D oraz kompleksową obsługę ogumienia.

 

W ramach zakupu nowych pojazdów STC IVECO oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie dopasowania pojazdu oraz zabudowy do rodzaju prowadzonej działalności. Daje również możliwość skorzystania z usługi finansowania i ubezpieczenia pojazdów.

 

Centrum Likwidacji Szkód

Na terenie nowego kompleksu STC IVECO znajduje się również nowoczesne Centrum Likwidacji Szkód, które zapewnia całościową i szybką obsługę w zakresie napraw powypadkowych. CLS oferuje wsparcie procesu likwidacji szkód z możliwością rozliczenia bezgotówkowego.  Pracownicy serwisu załatwiają za klientów wszystkie formalności związane ze zdarzeniami drogowymi. Dodatkowym atutem serwisu jest posiadanie lawet, którymi świadczy usługi z miejsca zdarzenia.

 

Centrum w Lipinach oferuje całe spektrum usług dla właścicieli pojazdów. Warto dodać, że w tej samej lokalizacji mieści się także punkt OMEGA Pilzno Rental, spółki z Grupy Omega Pilzno, oferującej wynajem ciągników i naczep renomowanych producentów.

*

Spółka STC jest częścią Grupy OMEGA Pilzno – lidera wśród polskich firm branży TSL. STC to działający na Podkarpaciu jedyny dealer i serwis marki IVECO. Firma rozpoczęła swoją działalność w roku 2016 i ma swoją siedzibę w Rzeszowie przy ul. Rzecha 7. Oddział w Lipinach k/Pilzna jest drugim autoryzowanym oddziałem spółki STC na Podkarpaciu.

 

Więcej informacji o Spółce STC: https://stc.iveco.pl

Więcej informacji o Grupie OMEGA Pilzno: https://omega-pilzno.com.pl/

Powrót do wszystkich artykułów