Arriving white truck on the road in a rural landscape at sunset
business services shipping cargo containers import and export transportation international ocean fright from Thailand aerial view
IVECO LNG
Car and trucks rushing on multiple lane highway at Turin bypass, Italy, one of the most important business and industrial poles in Northern Italy.
Semi Truck Driver

Ostatnie wpisy

Fulfillment – obsługa logistyczna dla e-commerce

Klient kupujący towar w sieci chce, by jego zamówienie dotarło do niego jak najszybciej. Z uwagi na to, krótki czas realizacji zamówienia jest ważną cechą sklepu internetowego, co gwarantuje jedynie sprawnie prowadzona logistyka. Jak zapewnić płynność dostaw, gdy brakuje czasu na samodzielne pakowanie i wysyłanie produktów? Odpowiedzią jest fulfillment.

Czytaj dalej

Nowy magazyn dla e-commerce powstaje w Rzeszowie

Omega Pilzno rozszerza swoją działalność o kolejny obiekt logistyczny, który stanie się częścią istniejącej już sieci 5 magazynów, rozlokowanych w Polsce. Nowy budynek dedykowany jest dla branży e-commerce i oferuje klientom pełną ofertą fulfillment.

Czytaj dalej
magazyn Mokrzec

Przepływ towarów w magazynie logistycznym

Jasne reguły określające sposób w jaki towar będzie przemieszczał się w ramach magazynu, pozwalają na zwiększenie sprawności wykonywanych operacji logistycznych oraz na ich lepszą kontrolę. Z tego artykułu dowiesz się jakie metody kryją się pod skrótami FIFO, LIFO oraz FEFO i dlaczego stosuje się je w logistyce.

Czytaj dalej