Arriving white truck on the road in a rural landscape at sunset
business services shipping cargo containers import and export transportation international ocean fright from Thailand aerial view
IVECO LNG
Car and trucks rushing on multiple lane highway at Turin bypass, Italy, one of the most important business and industrial poles in Northern Italy.
Semi Truck Driver

Ostatnie wpisy

Ciężarówką w samo serce Watykanu

Pośród setek tysięcy podobnych do siebie przewozów, od czasu do czasu znajdzie się taki, który wielu z nas zapamięta na długo. Omega Pilzno wykonała niedawno transport ważącego tonę dzwonu pod Bazylikę św. Piotra na Watykanie.

Czytaj dalej

RAPORT – Ekologiczny transport możliwy i konieczny już dzisiaj

Zakup 50 niskoemisyjnych pojazdów ciężarowych napędzanych gazem ziemnym skierował Omegę Pilzno na ekologiczną ścieżkę rozwoju. Od tego czasu uważnie przyglądamy się prośrodowiskowemu zwrotowi, który przeżywa nasza branża. Zbieramy na ten temat wiedzę i wyciągamy wnioski, które streściliśmy w formie przejrzystego raportu. Do przeczytania już dzisiaj!

Czytaj dalej

Fulfillment – obsługa logistyczna dla e-commerce

Klient kupujący towar w sieci chce, by jego zamówienie dotarło do niego jak najszybciej. Z uwagi na to, krótki czas realizacji zamówienia jest ważną cechą sklepu internetowego, co gwarantuje jedynie sprawnie prowadzona logistyka. Jak zapewnić płynność dostaw, gdy brakuje czasu na samodzielne pakowanie i wysyłanie produktów? Odpowiedzią jest fulfillment.

Czytaj dalej

Nowy magazyn dla e-commerce powstaje w Rzeszowie

Omega Pilzno rozszerza swoją działalność o kolejny obiekt logistyczny, który stanie się częścią istniejącej już sieci 5 magazynów, rozlokowanych w Polsce. Nowy budynek dedykowany jest dla branży e-commerce i oferuje klientom pełną ofertą fulfillment.

Czytaj dalej