FTL Omega Pilzno

FTL

Niskoemisyjne zestawy w ofercie Omegi Pilzno

Chcąc zapewnić naszym klientom możliwie szeroki wybór „zielonych” rozwiązań transportowych, dodaliśmy do oferty ekologiczne zestawy ciężarowe. Stanowią one kompleksową propozycję dla firm, szczególnie zaangażowanych w minimalizowanie emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Czym są ekologiczne zestawy?

Czytaj dalej

Ograniczenia tonażowe. Co trzeba wiedzieć?

Przeciążona ciężarówka nie jest jedynie kłopotem kierowcy i przewoźnika. Zbyt duży nacisk osi na nawierzchnię lub przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej pojazdu może również skutecznie dokuczyć klientowi firmy transportowej.

Czytaj dalej

Pełna kontrola klienta nad transportem

Bieżąca informacja o aktualnej pozycji pojazdu transportującego towar, jest istotna dla klientów zlecających przewóz. Z wykorzystaniem zaawansowanej telematyki dostarczenie podobnych danych jest niezwykle proste, ale dzięki systemom informatycznym przewoźnik może zaoferować o wiele więcej.

Czytaj dalej

Co może skrócić czas transportu towarów?

Stopień natężenia ruchu, nieprzewidziane zdarzenia drogowe i zakazy świąteczne, ale także regulowany przepisami czas pracy kierowcy to przykłady czynników mających bezpośredni wpływ na termin dostawy towaru. Jest ich jednak znacznie więcej. Czy istnieją sposoby na przyspieszenie tranzytu?

Czytaj dalej