FTL Omega Pilzno

FTL

własny tabor

Czy firmie produkcyjnej opłaca się utrzymywać własny transport?

Tabor pojazdów ciężarowych funkcjonujący w ramach firmy produkcyjnej, daje poczucie kontroli nad przepływem produktów, których transport wydaje się elastycznie dostosowywać do potrzeb przedsiębiorstwa. W rzeczywistości jednak własna flota wiąże się z ogromnymi kosztami stałymi, na których poniesienie musimy się godzić. Można ich jednak uniknąć.

Czytaj dalej

Niskoemisyjne zestawy w ofercie Omegi Pilzno

Chcąc zapewnić naszym klientom możliwie szeroki wybór „zielonych” rozwiązań transportowych, dodaliśmy do oferty ekologiczne zestawy ciężarowe. Stanowią one kompleksową propozycję dla firm, szczególnie zaangażowanych w minimalizowanie emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Czym są ekologiczne zestawy?

Czytaj dalej

Ograniczenia tonażowe. Co trzeba wiedzieć?

Przeciążona ciężarówka nie jest jedynie kłopotem kierowcy i przewoźnika. Zbyt duży nacisk osi na nawierzchnię lub przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej pojazdu może również skutecznie dokuczyć klientowi firmy transportowej.

Czytaj dalej

Pełna kontrola klienta nad transportem

Bieżąca informacja o aktualnej pozycji pojazdu transportującego towar, jest istotna dla klientów zlecających przewóz. Z wykorzystaniem zaawansowanej telematyki dostarczenie podobnych danych jest niezwykle proste, ale dzięki systemom informatycznym przewoźnik może zaoferować o wiele więcej.

Czytaj dalej