Kariera

Zaplanuj swoją przyszłość- obierz trasę do kariery

Pracuj z nami

Pasja czyni biznes wielkim. Od 30 lat stale się rozwijamy, poszerzając zakres naszych usług i portfolio klientów w kraju i zagranicą.

Jesteśmy wiodącym operatorem logistycznym w Polsce. Pozycję lidera zawdzięczamy naszym pracownikom i współpracownikom, którzy każdego dnia budują i umacniają naszą markę.

Aktualnie tworzymy zespół ponad 1000 osób, a zespół #OMEGApeople ciągle rośnie w siłę. Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj.

Co nas wyróżnia:

  • pracujemy z pasją
  • dbamy o rozwój
  • wspólnie osiągamy cele
  • jesteśmy transparentni

Proces Rekrutacyjny

Jak wygląda proces rekrutacji w firmie Omega Pilzno?

Dlaczego warto pracować w OMEGA Pilzno?

Dbamy o rozwój. Każdy pracownik ma równe szanse awansu i wynagradzania. O pozycji i ścieżce awansu decyduje jego zaangażowanie, pracowitość, skuteczność w realizacji celów. Wspieramy naszych pracowników w podnoszeniu ich kwalifikacji poprzez edukację i możliwość uczestnictwa w ambitnych projektach.

Pracujemy z pasją. Wyróżnia nas zaangażowanie we wszystko, co robimy. Stale poszerzamy naszą wiedzę i doskonalimy umiejętności, wyprzedzając oczekiwania naszych klientów. Inspirujemy innych, zmieniamy i kreujemy rzeczywistość. Pasjonujemy się tym, co robimy!

Wspólnie osiągamy cele. Podstawową wartością w naszej firmie jest współpraca. Propagujemy wspólne osiąganie celów strategicznych OMEGA Pilzno, ponieważ wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za ich realizacje. Budujemy środowisko oparte na wzajemnym zaufaniu, dzieleniu się ekspercką wiedzą.

Jesteśmy jednym z największych  operatorów logistycznych w Polsce. Działamy na rynku od 30 lat i zatrudniamy już ponad 1000 pracowników. Pozycję lidera zawdzięczamy naszym pracownikom i współpracownikom, którzy każdego dnia budują i umacniają markę OMEGA Pilzno.

Gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia. Postępujemy uczciwie i przejrzyście w wszystkich obszarach działalności. W sposób transparentny prowadzimy rekrutacje, dokonujemy oceny pracownika i jego nagradzania.

Nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń. Budujemy środowisko kreatywności, nie ograniczamy pomysłów naszych pracowników. Każdy pomysł analizujemy indywidualnie zgodnie z kultura doskonalenia i uprawniania działalności naszej organizacji.

 

 

Zapytaj o wycenę

Oferujemy obsługę od pojedynczych transportów do kompleksowych rozwiązań dla Twojej logistyki.

Zapytanie ofertowe

Uzyskaj wycenę dla cyklicznych zleceń i projektów.

Zapytaj o ofertę >>

Szybka wycena transportowa

Uzyskaj wycenę dla swojego jednorazowego transportu.

Zapytaj o ofertę >>