Kariera w omega pilzno

Kariera

Zaplanuj swoją przyszłość- obierz trasę do kariery

SKONTAKTUJ SIĘ > +48 573 336 900

Pracuj z nami

Pasja czyni biznes wielkim. Od 30 lat  stale się rozwijamy, poszerzając zakres naszych usług i portfolio klientów w kraju i zagranicą.

Jesteśmy wiodącym operatorem logistycznym w Polsce. Pozycję lidera zawdzięczamy naszym pracownikom i współpracownikom, którzy każdego dnia budują i umacniają naszą markę.

Aktualnie tworzymy zespół ponad 1000 osób, a zespół #OMEGApeople ciągle rośnie w siłę. Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj.

Co nas wyróżnia:

  • pracujemy z pasją
  • dbamy o rozwój
  • wspólnie osiągamy cele
  • jesteśmy transparentni

Proces Rekrutacyjny

Jak wygląda proces rekrutacji w firmie Omega Pilzno?

1. Przesłanie dokumentów

Na naszej stronie internetowej, znajdziesz wszystkie aktualne oferty pracy. Dokumenty aplikacyjne dołącz do dedykowanego formularza dostępnego pod ogłoszeniem.

2. Selekcja aplikacji

Na tym etapie nasz zespół HR analizuje wszystkie przesłane aplikacje. Weryfikujemy je pod kątem profilu zawodowego Kandydata, a wymaganiami umieszczonymi w ogłoszeniu. Ze względu na dużą ilość procesów rekrutacyjnych, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

3. Zaproszenie na rozmowę

Jeśli Twoja aplikacja zostanie pozytywnie rozpatrzona, zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną. Umożliwi nam ona uzyskanie szczegółowych informacji odnośnie Twojego doświadczenia, wiedzy i kompetencji. Podczas spotkania będziemy mogli lepiej się poznać oraz porozmawiać o Twoich oczekiwaniach. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej na stanowiska specjalistyczne możemy zastosować jedną z metod, weryfikując Twoją wiedzę i umiejętności: Testy umiejętności – Kwestionariusz osobowości – Assessment Center.

4. Informacja zwrotna

Na tym etapie zostaniesz poinformowany o wynikach rekrutacji. Naszym celem jest usprawnienie procesu rekrutacji, jednocześnie minimalizując formalności. Zależy nam na tym, abyś otrzymał informację zwrotną maksymalnie do 2 tygodni od spotkania.

5. Zatrudnienie

Jeżeli Twoja kandydatura zostanie pozytywnie rozpatrzona to zadzwonimy do Ciebie i poinformujemy Cię o dalszej procedurze zatrudnienia.

PRZYJAZNA REKRUTACJA

Stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk w Rekrutacji. Do naszych  kandydatów podchodzimy z szacunkiem, a sama proces prowadzony jest w sposób przejrzysty i profesjonalny. Czego potwierdzeniem jest przynależność naszej firmy do „Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji”.

Dlaczego warto pracować w OMEGA Pilzno?

Dbamy o rozwój. Każdy pracownik ma równe szanse awansu i wynagradzania. O pozycji i ścieżce awansu decyduje jego zaangażowanie, pracowitość, skuteczność w realizacji celów. Wspieramy naszych pracowników w podnoszeniu ich kwalifikacji poprzez szkolenia i możliwość uczestnictwa w ambitnych projektach.

Pracujemy z pasją. Wyróżnia nas zaangażowanie we wszystko, co robimy. Stale poszerzamy naszą wiedzę i doskonalimy umiejętności, wyprzedzając oczekiwania naszych klientów. Inspirujemy innych, zmieniamy i kreujemy rzeczywistość. Pasjonujemy się tym, co robimy!

Wspólnie osiągamy cele. Podstawową wartością w naszej firmie jest współpraca. Wspólne osiągamy cele strategiczne OMEGA Pilzno, ponieważ wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za ich realizacje. Budujemy środowisko oparte na wzajemnym zaufaniu i dzielimy się ekspercką wiedzą.

Jesteśmy jednym z największych  operatorów logistycznych w Polsce. Działamy na rynku od 30 lat i zatrudniamy już ponad 1000 pracowników. Nasze operacje prowadzimy na ponad 150 000 m2 nowoczesnych obiektów logistycznych. 

Gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia. W sposób transparentny prowadzimy rekrutacje, dokonujemy oceny pracownika i jego nagradzania.

Nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń. Cenimy sobie kreatywność. Nie ograniczamy pomysłów naszych pracowników i chętnie wdrażamy wymyślone przez nich rozwiązania. Działamy zgodnie z kulturą doskonalenia i usprawniania działalności naszej firmy.

 

Magazyn grupy OMEGA Pilzno.

Skontaktuj się z nami

    Magazyn w Mokrzcu

    Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omegaa-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem