kariera w omega pilzno

Kariera

Zaplanuj swoją przyszłość- obierz trasę do kariery.

SKONTAKTUJ SIĘ > +48 573 336 900

Pracuj z nami

Jesteśmy jednym z największych operatorów logistycznych w Polsce. Od blisko 30 lat obsługujemy złożone procesy logistyczne w globalnej skali. Stale poszerzamy zakres swoich usług, wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i powiększamy zespół naszych pracowników. Tworzymy przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę. Pozycję lidera zawdzięczamy naszym pracownikom i współpracownikom, którzy każdego dnia budują i umacniają naszą markę.

Co nas wyróżnia:

 • pracujemy z pasją
 • dbamy o rozwój
 • wspólnie osiągamy cele

Oferty Pracy

Kierowca samochodów ciężarowych C+ E

Główne zadania:

Kierowca samochodu ciężarowego otrzymuje zlecenie przez spedytora oraz transportuje towar w określone miejsce, w wyznaczonym czasie.

Do zadań głównych kierowcy należy ciągła współpraca i kontakt z jednym bezpośrednio przydzielonym spedytorem.

Każdy kierowca w naszej firmie ma przydzielony swój pojazd, o który dba. Otrzymuje wynagrodzenie w terminie, regularnie powraca do domu w cyklach dwutygodniowych lub tygodniowych. Kierowca samochodu ciężarowego zna przepisy prawa o ruchu drogowym i stosuje się do nich, dba o własne bezpieczeństwo i dowozi terminowo ładunek w określone miejsce.

Ważne dla nas jest:

 • Prawo jazdy kat. C+E
 • Karta kierowcy
 • Świadectwo pracy
 • Doświadczenie min. 6 miesięcy w przewozach krajowych lub międzynarodowych
 • Cenimy sobie współpracę i elastyczność

Oferujemy:

 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • terminowe płatności
 • nowoczesny samochód przypisany do Ciebie
 • stałe zlecenia
 • trasy krajowe i międzynarodowe – do wyboru

Proces Rekrutacyjny

Jak wygląda proces rekrutacji w firmie Omega Pilzno?

1. Przesłanie dokumentów

Na naszej stronie internetowej, znajdziesz wszystkie aktualne oferty pracy. Dokumenty aplikacyjne dołącz do dedykowanego formularza dostępnego pod ogłoszeniem.

2. Selekcja aplikacji

Na tym etapie nasz zespół HR analizuje wszystkie przesłane aplikacje. Weryfikujemy je pod kątem profilu zawodowego Kandydata, a wymaganiami umieszczonymi w ogłoszeniu. Ze względu na dużą ilość procesów rekrutacyjnych, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

3. Zaproszenie na rozmowę

Jeśli Twoja aplikacja zostanie pozytywnie rozpatrzona, zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną. Umożliwi nam ona uzyskanie szczegółowych informacji odnośnie Twojego doświadczenia, wiedzy i kompetencji. Podczas spotkania będziemy mogli lepiej się poznać oraz porozmawiać o Twoich oczekiwaniach. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej na stanowiska specjalistyczne możemy zastosować jedną z metod, weryfikując Twoją wiedzę i umiejętności: Testy umiejętności – Kwestionariusz osobowości – Assessment Center.

4. Informacja zwrotna

Na tym etapie zostaniesz poinformowany o wynikach rekrutacji. Naszym celem jest usprawnienie procesu rekrutacji, jednocześnie minimalizując formalności. Zależy nam na tym, abyś otrzymał informację zwrotną maksymalnie do 2 tygodni od spotkania.

5. Zatrudnienie

Jeżeli Twoja kandydatura zostanie pozytywnie rozpatrzona to zadzwonimy do Ciebie i poinformujemy Cię o dalszej procedurze zatrudnienia.

PRZYJAZNA REKRUTACJA

Stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk w Rekrutacji. Do naszych  kandydatów podchodzimy z szacunkiem, a sama proces prowadzony jest w sposób przejrzysty i profesjonalny. Czego potwierdzeniem jest przynależność naszej firmy do „Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji”.

Dlaczego warto pracować w OMEGA Pilzno?

Dbamy o rozwój. Każdy pracownik ma równe szanse awansu i wynagradzania. O pozycji i ścieżce awansu decyduje jego zaangażowanie, pracowitość, skuteczność w realizacji celów. Wspieramy naszych pracowników w podnoszeniu ich kwalifikacji poprzez edukację i możliwość uczestnictwa w ambitnych projektach.

Pracujemy z pasją. Wyróżnia nas zaangażowanie we wszystko, co robimy. Stale poszerzamy naszą wiedzę i doskonalimy umiejętności, wyprzedzając oczekiwania naszych klientów. Inspirujemy innych, zmieniamy i kreujemy rzeczywistość. Pasjonujemy się tym, co robimy!

Wspólnie osiągamy cele. Podstawową wartością w naszej firmie jest współpraca. Propagujemy wspólne osiąganie celów strategicznych OMEGA Pilzno, ponieważ wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za ich realizacje. Budujemy środowisko oparte na wzajemnym zaufaniu, dzieleniu się ekspercką wiedzą.

Jesteśmy jednym z największych  operatorów logistycznych w Polsce. Działamy na rynku od 30 lat i zatrudniamy już ponad 1000 pracowników. Pozycję lidera zawdzięczamy naszym pracownikom i współpracownikom, którzy każdego dnia budują i umacniają markę OMEGA Pilzno.

Gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia. Postępujemy uczciwie i przejrzyście w wszystkich obszarach działalności. W sposób transparentny prowadzimy rekrutacje, dokonujemy oceny pracownika i jego nagradzania.

Nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń. Budujemy środowisko kreatywności, nie ograniczamy pomysłów naszych pracowników. Każdy pomysł analizujemy indywidualnie zgodnie z kultura doskonalenia i uprawniania działalności naszej organizacji.

 

 

Najnowsze artykuły na naszym blog

26 kwietnia 2021 Transport drogowy Omega Pilzno

Czym zajmuje się spedycja?

Sprawna organizacja transportu obejmuje znacznie więcej działań niż ustalenie miejsca odbioru i dostarczenia ładunku. Dodatkowe zadania „okołotransportowe” leżą w gestii spedycji, co czyni ją jedny...

21 kwietnia 2021 News Omega Pilzno

Szybki rozwój logistyki magazynowej – nowe miejsca pracy na Podkarpaciu

Pandemia okazała się silnym ciosem wymierzonym w globalny rynek. Są jednak branże i przedsiębiorstwa, które odnotowały znaczny wzrost. Na kryzysie skorzystał sektor logistyki magazynowej, oferujący...

19 stycznia 2021 Transport drogowy Omega Pilzno

Co to jest logistyka i czy warto ją studiować?

Początki tej interdyscyplinarnej dziedziny są ściśle związane z planowaniem zaopatrzenia dla działań wojennych. Obecnie jej wizerunek kształtują globalny rynek oraz wolny handel, a przyszłość zapew...

8 października 2020 News Omega Pilzno

Omega Pilzno wysoko w rankingu największych firm Województwa Podkarpackiego

„Złota Setka Firm Podkarpacia” klasyfikuje przedsiębiorstwa o największych wpływach ze sprzedaży dóbr i usług. Z dużą satysfakcją przyjęliśmy informację, że Omega Pilzno ponownie znalazła się w czo...

30 września 2020 Transport drogowy Omega Pilzno

Dwa skrócone odpoczynki tygodniowe z rzędu – różnice interpretacyjne

Choć ogłoszone pod koniec lipca nowe przepisy zawarte w Pakiecie Mobilności są w większości jasno sformułowane i zrozumiałe, to jeden – pozornie prosty zapis – wywołał niedawno lawinę wątpliwości u...

Magazyn grupy OMEGA Pilzno.

Skontaktuj się z nami

  Magazyn w Mokrzcu

  Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omegaa-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem