Pracownik biurowy

Dlaczego warto?

Dołącz do #OMEGApeople! Zapraszamy do pracy w różnych działach w naszych biurach w Rzeszowie, Pilźnie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Gdyni i Warszawie.

  • Gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia. Nasza organizacja stale się rozwija, a my co roku powiększamy swój zespół w różnych obszarach działalności. W sposób przyjazny i transparentny prowadzimy rekrutacje, dokonujemy oceny pracownika i jego nagradzania.
  • Dbamy o rozwój. Każdy pracownik ma równe szanse awansu i wynagradzania. O pozycji i ścieżce awansu decyduje jego zaangażowanie, pracowitość, skuteczność w realizacji celów. Wspieramy naszych pracowników w podnoszeniu ich kwalifikacji poprzez szkolenia i możliwość uczestnictwa w ambitnych projektach.
  • Wspólnie osiągamy cele. Podstawową wartością w naszej firmie jest współpraca. Wspólne osiągamy cele strategicznych OMEGA Pilzno, ponieważ wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za ich realizacje. Budujemy środowisko oparte na wzajemnym zaufaniu i dzielimy się ekspercką wiedzą.
  • Nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń. Cenimy sobie kreatywność. Nie ograniczamy pomysłów naszych pracowników i chętnie wdrażamy wymyślone przez nich rozwiązania. Działamy zgodnie z kulturą doskonalenia i usprawniania działalności naszej firmy.

Aktualne oferty pracy

Wybierz interesujący Cię region i lokalizację, aby znaleźć aktualne oferty.

Co oferujemy?

Stabilne zatrudnienie
Kartę Multisport
Ubezpieczenie grupowe
System szkoleń
Program poleceń pracowniczych
Określoną ścieżkę kariery
Przyjazną atmosferę
Imprezy integracyjne

#OMEGApeople w liczbach

1500
zatrudnionych pracowników
600
wspólnie zasadzonych drzew
30 lat
lat doświadczenia
5 lat
średni staż pracownika
7
oddziałów w Polsce