Dowiedz się
więcej o pracy
w Omedze Pilzno

Zapraszamy do wypełnienia formularza. Odezwiemy się w ciągu 24 godzin!

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest spółka z Grupy OMEGA PILZNO. Spółka współadministruje danymi w ramach struktur Grupy OMEGA PILZNO, w związku z tym Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do innych spółek Grupy OMEGA PILZNO na potrzeby realizacji celu, dla którego są gromadzone. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail rodo@omega-pilzno.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji aktualnej lub przyszłej. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane - na okres konkretnej rekrutacji i przyszłych rekrutacji, jednakże nie dłużej niż 2 lata lub do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy OMEGA PILZNO, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem.

  * pola obowiązkowe

  Dlaczego Omega ?

  Wybór kierunków jazdy – również transport krajowy

  Omega Pilzno świadczy usługi transportowe na terenie większości krajów Europy, dzięki czemu decyzję o wyborze stałego kierunku delegacji możemy pozostawić naszym kierowcom.

  Obecnie najpopularniejsze kierunki to: Hiszpania, Anglia, Włochy, Turcja oraz Słowacja. Dla kierowców, którzy chcą realizować trasy na terenie Polski, w firmie funkcjonuje osobny dział transportu krajowego.

  Klienci kontraktowi – powtarzalność tras

  Posiadamy rozległą sieć klientów i partnerów handlowych, dla których realizujemy stałe zlecenia transportowe. Planowanie przewozów w znaczącej części opiera się tym samym na powtarzalności kursów, co daje kierowcy komfort jazdy w znanych warunkach i na sprawdzonych trasach.

  Spedytor prowadzący

  Od pierwszego dnia pracy, kierowcy pozostają w stałym kontakcie z wyznaczonym spedytorem. W relacjach kierowca-spedytor stawiamy na partnerstwo oparte na rzetelnej współpracy, sprawnej wymianie informacji i efektywnym rozwiązywaniu problemów.

  Zróżnicowane długości delegacji

  W Omedze Pilzno dostępnych jest wiele systemów i schematów współpracy z kierowcami. Delegacje o różnej długości pozwalają na dobór czasu spędzanego w trasie do oczekiwań kierowcy.

  W ramach usługi spedycyjnej oferujemy także atrakcyjne rozwiązania we współpracy z przewoźnikami.

  Nowoczesny tabor

  Każdego roku Omega Pilzno dokonuje zakupu nowych ciągników siodłowych, które zastępują starsze pojazdy. Od 2015 roku zakupiliśmy ponad 350 nowych samochodów ciężarowych. W samym 2018 roku złożyliśmy już zamówienie na produkcję 60. ciągników. Naszym kierowcom gwarantujemy pracę na sprawnych, nowoczesnych pojazdach, których stan technicznych jest na bieżąco monitorowany.

  Zestaw przypisany do kierowcy

  Kierowcy, którzy zdecydują się na stałą współpracę z Omegą Pilzno otrzymują nowoczesne, przypisane indywidualnie pojazdy. W trasę wyjeżdżają więc zawsze tym samym, nieużywanym przez innych zestawem.

  Nad utrzymaniem właściwego stanu technicznego pojazdów czuwają opiekuni floty oraz serwisy.

  Wybór rodzaju naczepy

  W Omedze Pilzno usługa transportowa realizowana jest z wykorzystaniem ośmiu głównych typów naczep: plandeki, chłodni, tandemu, silosu, BDF, kontenera morskiego oraz cystern paliwowej i spożywczej. Do kierowcy należy wybór, na jakim zestawie chce pracować.

  Nasz Dział Techniczny, przed wyjazdem w pierwszą trasę, zapewnia odpowiednie szkolenie z zakresu obsługi wybranego rodzaju naczepy.

  Opiekun techniczny

  Stan techniczny pojazdów jest na bieżąco monitorowany przez Dział Techniczny i opiekunów floty.  W Grupie Omega Pilzno funkcjonują również autoryzowane serwisy pojazdów ciężarowych marki VOLVO i MAN, które pozostają do dyspozycji naszego taboru.

  O wsparcie techniczne dbamy również w trakcie ewentualnych nieudogodnień na trasie.

  Wsparcie w zakresie tras, parkingów

  Zadania związane z organizacją i planowaniem tras realizują nasi doświadczeni spedytorzy. Dodatkowo, z uwagi na skalę działalności Omegi Pilzno, w firmie funkcjonuje system rezerwacji i opłat za przejazdy drogami płatnymi, parkingi czy przeprawy promowe. Dzięki temu minimalizujemy dodatkowe obowiązki kierowcy.

  Powroty na bazę

  W naszym systemie organizacyjnym nie ma konieczności dodatkowego dojeżdżania na miejsce wyjazdu w trasę. Kierowcy rozpoczynają i kończą pracę w tym samym miejscu.