strefa kierowcy

Strefa kierowcy

Dołącz do największej Grupy transportowej w Polsce!

Omega Pilzno » Strefa kierowcy
SKONTAKTUJ SIĘ > +48 573 336 900

Dołącz do zespołu kierowców Omega Pilzno

Wybór kierunków jazdy
Powtarzalność tras
Nowoczesny tabor
Zestaw przypisany do kierowcy

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wybór kierunków tras - również dla transportu krajowego

Omega Pilzno świadczy usługi transportowe na terenie większości krajów Europy, dzięki czemu decyzję o wyborze stałego kierunku delegacji możemy pozostawić naszym kierowcom. Obecnie najpopularniejsze kierunki to: Hiszpania, Anglia, Włochy, Turcja oraz Słowacja. Dla kierowców, którzy chcą realizować trasy na terenie Polski, w firmie funkcjonuje osobny dział transportu krajowego.

Klienci kontraktowi - powtarzalność tras

Posiadamy rozległą sieć klientów i partnerów handlowych, dla których realizujemy stałe zlecenia transportowe. Planowanie przewozów w znaczącej części opiera się tym samym na powtarzalności kursów, co daje kierowcy komfort jazdy w znanych warunkach i na sprawdzonych trasach.

Spedytor prowadzący

Od pierwszego dnia pracy, kierowcy pozostają w stałym kontakcie z wyznaczonym spedytorem. W relacjach kierowca-spedytor stawiamy na partnerstwo oparte na rzetelnej współpracy, sprawnej wymianie informacji i efektywnym rozwiązywaniu problemów.

Zróżnicowanie długości tras

W Omedze Pilzno dostępnych jest wiele systemów i schematów współpracy z kierowcami. Delegacje o różnej długości pozwalają na dobór czasu spędzanego w trasie do oczekiwań kierowcy. W ramach usługi spedycyjnej oferujemy także atrakcyjne rozwiązania we współpracy z przewoźnikami.

Nowoczesny tabor

Każdego roku Omega Pilzno dokonuje zakupu nowych ciągników siodłowych, które zastępują starsze pojazdy. Są to pojazdy najlepszych producentów MAN, VOLVO, IVECO. Naszym kierowcom gwarantujemy pracę na sprawnych, nowoczesnych pojazdach, których stan technicznych jest na bieżąco monitorowany.

Zestaw przypisany do kierowcy

Kierowcy, którzy zdecydują się na stałą współpracę z Omegą Pilzno otrzymują nowoczesne, przypisane indywidualnie pojazdy. W trasę wyjeżdżają więc zawsze tym samym, nieużywanym przez innych zestawem. Nad utrzymaniem właściwego stanu technicznego pojazdów czuwają opiekuni floty oraz serwisy. Nasz Dział Techniczny, przed wyjazdem w pierwszą trasę, zapewnia odpowiednie szkolenie z zakresu obsługi wybranego rodzaju naczepy.

Terminowe płatności

W Omedze Pilzno zwracamy szczególną uwagę na to, aby wypłaty realizowane były na czas. Wiemy, że ma to bardzo duże znaczenie dla każdego budżetu domowego i jest podstawą dobrej współpracy.

Opiekun techniczny

Stan techniczny pojazdów jest na bieżąco monitorowany przez Dział Techniczny i opiekunów floty.  W Grupie Omega Pilzno funkcjonują również autoryzowane serwisy pojazdów ciężarowych marki VOLVO i MAN, które pozostają do dyspozycji naszego taboru. O wsparcie techniczne dbamy również w trakcie ewentualnych nieudogodnień na trasie.

Wsparcie w zakresie tras, parkingów

Zadania związane z organizacją i planowaniem tras realizują nasi doświadczeni spedytorzy. Dodatkowo, z uwagi na skalę działalności Omegi Pilzno, w firmie funkcjonuje system rezerwacji i opłat za przejazdy drogami płatnymi, parkingi czy przeprawy promowe. Dzięki temu minimalizujemy dodatkowe obowiązki kierowcy.

Powroty na bazę

W naszym systemie organizacyjnym nie ma konieczności dodatkowego dojeżdżania na miejsce wyjazdu w trasę. Kierowcy rozpoczynają i kończą pracę w tym samym miejscu.

Dowiedz się więcej o pracy w Omedze Pilzno

Wypełnij formularz. Odezwiemy się w ciągu 24 godzin!

    Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omega-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem