Strefa przewoźnika

Nasza logistyka, Twój transport, Wspólne korzyści

Co oferujemy?

W ramach oferty spedycyjnej Omega Pilzno prowadzi wieloobszarową współpracę z przewoźnikami. Bazując na blisko 30 latach funkcjonowania w branży TSL, oferujemy wysoki standard zarządzania logistyką.

Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych spedytorów zapewnia efektywne planowanie tras. Biznesowe partnerstwo budujemy w oparciu o atrakcyjne warunki współpracy i wysoką jakość obsługi przewoźników.

Dzięki pozyskiwaniu zleceń bezpośrednio u klientów jesteśmy w stanie oferować korzystne stawki oraz różnorodność tras na terenie zarówno Polski, jak i Europy.

Naszym partnerom biznesowym, reprezentującym wysokie standardy realizacji usług transportowych oferujemy możliwość podjęcia stałej współpracy.

Wysoka jakość obsługi przewoźników
Atrakcyjne warunki współpracy
Wykwalifikowani spedytorzy
Różnorodne trasy w Polsce i Europie

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zapraszamy do wypełnienia formularza

Wypełnij formularz. Odezwiemy się w ciągu 24 godzin!

    Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omega-pilzno.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem

    Dziękujemy za wypełnienie formularza!