strefa przewoznika

Strefa przewoźnika

Nasza logistyka, Twój transport, Wspólne korzyści

Omega Pilzno » Strefa przewoźnika
SKONTAKTUJ SIĘ > +48 573 336 900

Co oferujemy?

W ramach oferty spedycyjnej Omega Pilzno prowadzi wieloobszarową współpracę z przewoźnikami. Bazując na blisko 30 latach funkcjonowania w branży TSL, oferujemy wysoki standard zarządzania logistyką.

Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych spedytorów zapewnia efektywne planowanie tras. Biznesowe partnerstwo budujemy w oparciu o atrakcyjne warunki współpracy i wysoką jakość obsługi przewoźników.

Dzięki pozyskiwaniu zleceń bezpośrednio u klientów jesteśmy w stanie oferować korzystne stawki oraz różnorodność tras na terenie zarówno Polski, jak i Europy.

Naszym partnerom biznesowym, reprezentującym wysokie standardy realizacji usług transportowych oferujemy możliwość podjęcia stałej współpracy.

wysoka jakość obsługi przewoźników
atrakcyjne warunki współpracy
wykwalifikowani spedytorzy
różnorodne trasy w Polsce i Europie

Dlaczego warto z nami współpracować?

Terminowe płatności

Współpraca z Omegą Pilzno to gwarancja terminowej realizacji płatności. Wynagrodzenia zawsze regulowane są w czasie określonym w umowie. Zostając partnerem naszej spedycji zyskujesz pewność zachowania płynności finansowej i braku opóźnień w opłatach za zrealizowane przewozy.

Atrakcyjne stawki

Dzięki pozyskiwaniu zleceń bezpośrednio od klientów jesteśmy w stanie zaoferować naszym partnerom korzystne wynagrodzenia, oparte o atrakcyjne stawki cenowe.

Wybór formy współpracy

Przewoźnicy świadczący usługi transportowe dla spedycji Omegi Pilzno mogą dopasować warunki współpracy do własnej specyfiki i oczekiwań. Oferujemy zarówno możliwość podjęcia stałej współpracy na podstawie umowy, jak i realizacji pojedynczych zleceń. Nasi partnerzy biznesowi określają także preferowane kierunki jazdy na trasach krajowych i międzynarodowych.

Dedykowany spedytor

Nasi przewoźnicy mogą liczyć na wyznaczenie spedytora odpowiedzialnego za prawidłową realizację współpracy. Efektywne planowanie, stały kontakt i sprawna wymiana informacji, doświadczony zespół spedytorów, szybkie rozwiązywanie problemów i relacje oparte na biznesowym partnerstwie to cechy wyróżniające naszą ofertę na rynku.

Różne rodzaje naczep

Szeroka oferta spedycyjna obejmuje obsługę zróżnicowanych przewozów. Podejmujemy współpracę z firmami specjalizującymi się między innymi w transporcie z wykorzystaniem naczep plandekowych, BDF, tandemów, chłodni czy cystern spożywczych.

Powtarzalność tras

Wśród wielu udogodnień jakie udostępniamy przewoźnikom znajduje się także jazda w ramach powtarzalnych, planowanych kursów. Cykliczność zleceń z rozległej bazy stałych klientów Omegi Pilzno, pozwala na komfortowe wykonywanie transportów w znanych warunkach i na sprawdzonych trasach.

Różne formy rozliczeń

Nasza oferta jest elastyczna w zakresie doboru formy rozliczeniowej. Przewoźnicy mogą otrzymywać wynagrodzenie zarówno za pojedyncze zlecenia, jak i na podstawie miesięcznego podsumowania.

Możliwości płatności Skonto

W ramach wariantów rozliczeniowych udostępniamy możliwość płatności skonto. W razie potrzeby, dokonujemy przyspieszonej płatności na preferencyjnych warunkach.

Kompleksowe usługi dodatkowe

Oferujemy szeroki zakres usług dodatkowych, które wykorzystywane są w codziennej obsłudze floty Omegi Pilzno, w tym usług serwisowych, stacji paliw, myjni pojazdów ciężarowych, parkingów czy zakupu przepraw promowych.

Wynajem pojazdów

Flota Omegi Pilzno liczy kilkaset zestawów pojazdów ciężarowych, dzięki temu mamy możliwość zaoferowania usługi krótko i długoterminowego wynajmu ciągników siodłowych i naczep.

Zapraszamy do wypełnienia formularza

Wypełnij formularz. Odezwiemy się w ciągu 24 godzin!

    Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omega-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem