branża automotive

Branża Automotive

Omega Pilzno » Transport » Branże » Automotive
SKONTAKTUJ SIĘ > +48 573 336 900

Oferujemy

Branża motoryzacyjna to wymagający partner. Dla firm produkcyjnych z tej branży realizujemy regularne dostawy towarów z naszych magazynów lub magazynów Klienta na produkcję, zachowując najwyższe wskaźniki KPI.

Dostawy na czas (just –in-time) komponentów na linie produkcyjne są kluczowe w logistyce branży automotive, a każde opóźnienie generuje dodatkowe koszty. Towar musi dotrzeć w stanie idealnym, co podlega szczegółowej kontroli jakościowej. Istotny jest sposób ułożenia towaru, a w przypadku niektórych półproduktów, wymagany jest transport w temperaturze kontrolowanej.

Klienci z branży motoryzacyjnej korzystają z różnorodności naszej floty, wybierając zestawy, plandeki, czy też chłodnie.

Terminowe dostawy just-in-time

Kontrola jakości

Zróżnicowana flota pojazdów

Doświadczenie w obsłudze klientów branży automotive

+
Plandeka

Dopuszczalny ciężar ładunku: 24 000 kg

Ładowność: 33 europalety

Ładowność: boczne, tylne, górne

+
Chłodnia

Dopuszczalny ciężar ładunku: 22 500 kg

Ładowność: 33 europalety

Ładowanie: tylne

Skontaktuj się z nami

    Magazyn w Mokrzcu

    Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omegaa-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem