branza meblarska

Branża Meblarska

Omega Pilzno » Transport » Branże » Meblarska
SKONTAKTUJ SIĘ > +48 573 336 900

Oferujemy

Od kilkunastu lat budujemy nasze kompetencje w logistyce branży meblarskiej. Obsługujemy producentów i dystrybutorów, realizując procesy logistyczne zarówno w obszarze transportu jak i magazynowania. Wspieramy naszych Partnerów w realizacji projektów wyposażenia obiektów biurowych i użyteczności publicznej. Dbamy o kompletność zamówienia i terminowość dostaw na terenie Polski i Europy, wiedząc, że są to kluczowe czynniki, pozwalające na sprawną realizację rozplanowanych montaży. Transportujemy meble również do punktów sieci sprzedaży.

Spośród dostępnej floty, do transportu mebli najczęściej wykorzystywane są naczepy BDFy oraz plandeki. Część z nich została wyposażona w windy, aby usprawnić proces rozładunku w miejscu dostawy.

Kompletność zamówień i terminowość dostaw

Zróżnicowana flota pojazdów

Doświadczenie w obsłudze projektów dla branży meblarskiej

Kompleksowa obsługa

+
BDF

Dopuszczalny ciężar ładunku: 22 000 kg

Ładowność: 38 europalety

Ładowanie: boczne, tylne, górne

+
Plandeka

Dopuszczalny ciężar ładunku: 24 000 kg

Ładowność: 33 europalety

Ładowanie: boczne, tylne, górne

Skontaktuj się z nami

    Magazyn w Mokrzcu

    Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omegaa-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem