branza metalowa

Branża Metalowa

Omega Pilzno » Transport » Branże » Metalowa
SKONTAKTUJ SIĘ > +48 573 336 900

Oferujemy

Realizując transport dla branży metalowej, współpracujemy z największymi hutami stali w Polsce i Europie. Wykonane półprodukty dostarczamy bezpośrednio z linii produkcyjnych do klientów z branż przemysłowych, m.in. na tereny budowy czy też do zakładów samochodowych. Terminowość dostaw ma kluczowe znaczenie w logistyce branży metalowej i jest gwarantem płynności produkcji naszych Partnerów.

Klienci z branży metalowej do przewozu ciężkich elementów stalowych wybierają naczepy plandeki. Ze względu na wagę przewożonego towaru, załadunki odbywają się górą, z pomocą dźwigu.

Terminowe dostawy JUST-IN-TIME

Flota pojazdów o dużej ładowności

Doświadczenie w obsłudze klientów branży metalowej

Znajomość procesów w łancuchu dostaw Klienta

Plandeka

Dopuszczalny ciężar ładunku: 24 000 kg

Ładowność: 33 europalety

Ładowanie: boczne, tylne, górne

GŁÓWNE ZALETY: Uniwersalna konstrukcja naczepy plandekowej, pozwala na transport szerokiej gamy towarów.

CHARAKTERYSTYKA: Standaryzacja przestrzeni ładunkowej sprawia, że naczepa plandekowa najlepiej sprawdza się przy przewozie spaletyzowanych ładunków – mieści 33 europalety. Pozwala jednak również na bezpieczny transport innych towarów, takich jak: opony, granulat, bele papieru czy kręgi stali. Umożliwia maksymalne wykorzystanie powierzchni, łatwe zaplanowanie kolejności załadunku i rozładunku oraz dokładne zabezpieczenie towaru. Trwała i stosunkowo lekka plandeka PCV chroni ładunek przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Standardowa naczepa plandekową oferuje do 24 ton ładowności.

ZASTOSOWANIE: Transport towarów spaletyzowanych, pakowanych zbiorczo oraz luzem.

Skontaktuj się z nami

    Magazyn w Mokrzcu

    Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omegaa-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem