Branża Mięsna

Omega Pilzno » Transport » Branże » Mięsna
SKONTAKTUJ SIĘ > +48 573 336 900

Oferujemy

Transport mięsa, podobnie jak owoców i warzyw, wymaga przewozu w temperaturze kontrolowanej. Współpracując z producentami mięsa, dostawcami półproduktów, czy też importerami – za każdym razem dostosowujemy warunki transportu chłodniczego do specyfiki przewożonego towaru. Wydruk temperatury jest tutaj dla Klienta i jego odbiorców potwierdzeniem właściwych warunków przewozu.

Poza zwykłym taborem chłodniczym, transport mięsa realizujemy z wykorzystaniem chłodni hakowych, dedykowanych do przewozu półtusz. Posiadamy kilkadziesiąt tego typu naczep. Przewozy realizują doświadczeni kierowcy, a całość operacji koordynują wykwalifikowani dyspozytorzy dywizji chłodniczej. Certyfikaty jakości gwarantują, iż transportujemy mięso zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Nowoczesny tabor chłodniczy w tym chłodnie hakowe

Kontrola temperatury w transporcie

Doświadczeni kierowcy i spedytorzy

Certyfikacja potwierdzająca normy jakościowe

Chłodnia

dopuszczalny ciężar ładunku: 22 500 kg

dopuszczalny ciężar w chłodni hakowej: 22 000 kg

ładowanie: tylne

ładowność: 33 europalety

GŁÓWNE ZALETY: Termoizolowana skrzynia wyposażona w niezawodny agregat chłodniczy.

CHARAKTERYSTYKA: Chłodnie występują w wielu wariantach konstrukcyjnych, które pozwalają na transport różnorodnych towarów w odpowiednio dostosowanych warunkach termicznych. „Hakówki” przeznaczone są do transportu wiszącej półtuszy mięsnej. Natomiast zabudowy dwukomorowe i dwuparnikowe ze ścianą grodziową umożliwiają jednoczesny transport różnych produktów wymagających odmiennych temperatur. Standardowo chłodnia mieści 33 euro palety, jednak liczbę tę można podwoić przez zastosowanie układu dwu podłogowego, który sprawdza się przy transporcie towarów o mniejszej masie. Standardowa chłodnia oferuje do 22,5 tony ładowności, chłodnia hakowa do 22 000 kg.

ZASTOSOWANIE: Transport towarów wymagających kontrolowanej temperatury: mięso, owoce i warzywa, nabiał, czekolada, kwiaty czy towary głęboko mrożone.

Skontaktuj się z nami

    Magazyn w Mokrzcu

    Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omegaa-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem