branza opakowan

Branża Opakowań

Omega Pilzno » Transport » Branże » Opakowań
SKONTAKTUJ SIĘ > +48 573 336 900

Oferujemy

W ramach obsługi logistycznej dla branży opakowań, współpracujemy z producentami opakowań szklanych, metalowych, wykonanych z tworzyw sztucznych. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, często realizując zarówno obsługę transportową, jak i magazynową, dzięki czemu nasi Klienci optymalizują procesy logistyczne. Towar transportujemy z magazynów bezpośrednio na linie produkcyjne, gdzie dane opakowanie znajduje swoje zastosowanie.

Firmy z branży opakowań to pionierzy rozwiązań ekologicznych w łańcuchu dostaw. Nasi Klienci  często decydują się na ekologiczne zestawy z ciągnikami LNG i odciążoną naczepą. To rozwiązanie przyczynia się do redukcji śladu węglowego. Często wybierane są również naczepy typu tandem, ze względu na możliwość załadunku większej ilości spaletyzowanego towaru.

Ekologiczne rozwiązania w łańcuchu dostaw

Zróżnicowana flota pojazdów

Kompleksowa obsługa

Optymalizacja procesów logistycznych

+
Tandem

Dopuszczalny ciężar ładunku: 22 000 kg

Ładowność: 38 europalet

Ładowanie: boczne, tylne, górne

+
Lekka naczepa

Ciągnik: napędzany gazem LNG

Naczepa: odciążona o 700 kg

Ładowanie: boczne, tylne, górne

Skontaktuj się z nami

    Magazyn w Mokrzcu

    Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omegaa-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem