Branża Owocowo-warzywna

Omega Pilzno » Transport » Branże » Owocowo-warzywna
SKONTAKTUJ SIĘ > +48 573 336 900

Oferujemy

Transport owoców i warzyw wymaga przede wszystkim przewozów w temperaturze kontrolowanej. Nasz tabor chłodniczy to ponad 100 nowoczesnych naczep. W każdym z pojazdów możemy dopasować warunki transportu do specyfiki wybranych owoców i warzyw. Udostępniamy także stały dostęp do monitoringu temperatury. Posiadamy specjalny zespół dyspozytorów dedykowany dywizji chłodniczej, który dla naszych Klientów stale kontroluje czas dojazdu ładunków.

Towary odbieramy od europejskich producentów, a dostarczamy do odbiorców w kraju, w tym do sieci handlowych w całej Polsce. Realizujemy także eksporty do europejskich odbiorców. Jako operator logistyczny z zapleczem własnej floty pojazdów chłodniczych, jesteśmy przygotowani na sezonowość w transporcie dla branży owoców i warzyw.

Wszystkie usługi świadczymy zgodnie z wymogami sanitarnymi, posiadając stosowną certyfikację.

Nowoczesny tabor chłodniczy

Terminowość dostaw

Kontrola temperatury w transporcie

Dedykowany zespół spedytorów

Chłodnia

Dopuszczalny ciężar ładunku: 22 500 kg

Ładowność: 33 europalety

Ładowanie: tylne

GŁÓWNE ZALETY: Termoizolowana skrzynia wyposażona w niezawodny agregat chłodniczy.

CHARAKTERYSTYKA: Chłodnie występują w wielu wariantach konstrukcyjnych, które pozwalają na transport różnorodnych towarów w odpowiednio dostosowanych warunkach termicznych. „Hakówki” przeznaczone są do transportu wiszącej półtuszy mięsnej. Natomiast zabudowy dwukomorowe i dwuparnikowe ze ścianą grodziową umożliwiają jednoczesny transport różnych produktów wymagających odmiennych temperatur. Standardowo chłodnia mieści 33 euro palety, jednak liczbę tę można podwoić przez zastosowanie układu dwu podłogowego, który sprawdza się przy transporcie towarów o mniejszej masie. Standardowa chłodnia oferuje do 22,5 tony ładowności.

ZASTOSOWANIE: Transport towarów wymagających kontrolowanej temperatury: mięso, owoce i warzywa, nabiał, czekolada, kwiaty czy towary głęboko mrożone.

Skontaktuj się z nami

    Magazyn w Mokrzcu

    Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omegaa-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem