Branża Owocowo-warzywna

Oferujemy

Transport owoców i warzyw wymaga przede wszystkim przewozów w temperaturze kontrolowanej. Dywizja OMEGA Pilzno FOOD Logistics to blisko 150 nowoczesnych naczep typu chłodnia. W każdym z pojazdów możemy dopasować warunki transportu do specyfiki wybranych owoców i warzyw. Udostępniamy także stały dostęp do monitoringu temperatury. Posiadamy specjalny zespół dyspozytorów dedykowany dywizji chłodniczej, który dla naszych Klientów stale kontroluje czas dojazdu ładunków.

Towary odbieramy od europejskich producentów, a dostarczamy do odbiorców w kraju, w tym do sieci handlowych w całej Polsce. Realizujemy także eksporty do europejskich odbiorców. Jako operator logistyczny z zapleczem własnej floty pojazdów chłodniczych, jesteśmy przygotowani na sezonowość w transporcie dla branży owoców i warzyw.

Wszystkie usługi świadczymy zgodnie z wymogami sanitarnymi, posiadając stosowną certyfikację.

Aby uzyskać dokładne informacje na temat transportu, skontaktuj się z nami.

Nowoczesny tabor chłodniczy

Terminowość dostaw

Kontrola temperatury w transporcie

Dedykowany zespół spedytorów

Chłodnia

Dopuszczalny ciężar ładunku: 22 500 kg

Ładowność: 33 europalety

Ładowanie: tylne

GŁÓWNE ZALETY: Termoizolowana skrzynia wyposażona w niezawodny agregat chłodniczy.

CHARAKTERYSTYKA: Chłodnie występują w wielu wariantach konstrukcyjnych, które pozwalają na transport różnorodnych towarów w odpowiednio dostosowanych warunkach termicznych. „Hakówki” przeznaczone są do transportu wiszącej półtuszy mięsnej. Natomiast zabudowy dwukomorowe i dwuparnikowe ze ścianą grodziową umożliwiają jednoczesny transport różnych produktów wymagających odmiennych temperatur. Standardowo chłodnia mieści 33 euro palety, jednak liczbę tę można podwoić przez zastosowanie układu dwu podłogowego, który sprawdza się przy transporcie towarów o mniejszej masie. Standardowa chłodnia oferuje do 22,5 tony ładowności.

ZASTOSOWANIE: Transport towarów wymagających kontrolowanej temperatury: mięso, owoce i warzywa, nabiał, czekolada, kwiaty czy towary głęboko mrożone.

Zapytaj o wycenę

Oferujemy obsługę od pojedynczych transportów do kompleksowych rozwiązań dla Twojej logistyki.

Zapytanie ofertowe

Uzyskaj wycenę dla cyklicznych zleceń i projektów.

Zapytaj o ofertę >>

Szybka wycena transportowa

Uzyskaj wycenę dla swojego jednorazowego transportu.

Zapytaj o ofertę >>