branza tekstylna

Branża Tekstylna

Omega Pilzno » Transport » Branże » Tekstylna
SKONTAKTUJ SIĘ > +48 573 336 900

Oferujemy

Współpracując z branżą tekstylną, realizujemy transporty towarów z głównych centrów europejskich do lokalnych magazynów na terenie całej Europy i dalej do punktów sprzedaży dla klienta detalicznego. Dbamy o bezpieczeństwo Twojego ładunku i zapewniamy terminowość dostaw do centrów dystrybucyjnych. Dajemy Ci możliwość stałego monitoringu GPS.

Własna flota pojazdów umożliwia nam elastyczność w realizacji zamówień i w przypadku długofalowej współpracy z Klientem, pozwala gwarantować dostępność floty i realizację załadunków w formule fix.

Do transportu odzieży i innych tekstyliów najczęściej wybierane są zestawy i plandeki, ze względu na specyfikę ładunku.

Terminowe dostawy do sieci sprzedaży

Realizacja załadunków fix

Monitoring GPS transportu

Zróżnicowana flota pojazdów

+
Plandeka

Dopuszczalny ciężar ładunku: 24 000 kg

Ładowność: 33 europalety

Ładowanie: boczne, tylne, górne

+
Tandem

Dopuszczalny ciężar ładunku: 22 000 kg

Ładowność: 38 europalet

Ładowanie: boczne, tylne, górne

Skontaktuj się z nami

    Magazyn w Mokrzcu

    Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omegaa-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem