Oferta spedycji!

Dowiedz się
więcej o współpracy

z Omegą Pilzno

Zapraszamy do wypełnienia formularza. Odezwiemy się w ciągu 24 godzin!

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest spółka z Grupy OMEGA PILZNO. Spółka współadministruje danymi w ramach struktur Grupy OMEGA PILZNO, w związku z tym Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do innych spółek Grupy OMEGA PILZNO na potrzeby realizacji celu, dla którego są gromadzone. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail rodo@omega-pilzno.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji aktualnej lub przyszłej. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane - na okres konkretnej rekrutacji i przyszłych rekrutacji, jednakże nie dłużej niż 2 lata lub do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy OMEGA PILZNO, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem.

  * pola obowiązkowe

  Dlaczego warto z nami współpracować?

  Terminowe płatności

  Współpraca z Omegą Pilzno to gwarancja terminowej realizacji płatności. Wynagrodzenia zawsze regulowane są w czasie określonym w umowie. Zostając partnerem naszej spedycji zyskujesz pewność zachowania płynności finansowej i braku opóźnień w opłatach za zrealizowane przewozy.

  Atrakcyjne stawki

  Dzięki pozyskiwaniu zleceń bezpośrednio od klientów jesteśmy w stanie zaoferować naszym partnerom korzystne wynagrodzenia, oparte o atrakcyjne stawki cenowe.

  Wybór formy współpracy

  Przewoźnicy świadczący usługi transportowe dla spedycji Omegi Pilzno mogą dopasować warunki współpracy do własnej specyfiki i oczekiwań. Oferujemy zarówno możliwość podjęcia stałej współpracy na podstawie umowy, jak i realizacji pojedynczych zleceń. Nasi partnerzy biznesowi określają także preferowane kierunki jazdy na trasach krajowych i międzynarodowych.

  Dedykowany spedytor

  Nasi przewoźnicy mogą liczyć na wyznaczenie spedytora odpowiedzialnego za prawidłową realizację współpracy.  Efektywne planowanie, stały kontakt i sprawna wymiana informacji, doświadczony zespół spedytorów, szybkie rozwiązywanie problemów i relacje oparte na biznesowym partnerstwie to cechy wyróżniające naszą ofertę na rynku.

  Różne rodzaje naczep

  Szeroka oferta spedycyjna obejmuje obsługę zróżnicowanych przewozów. Podejmujemy współpracę z firmami specjalizującymi się między innymi w transporcie z wykorzystaniem naczep plandekowych, BDF, tandemów, chłodni czy cystern spożywczych.

  Powtarzalność tras

  Wśród wielu udogodnień jakie udostępniamy przewoźnikom znajduje się także jazda w ramach powtarzalnych, planowanych kursów. Cykliczność zleceń z rozległej bazy stałych klientów Omegi Pilzno, pozwala na komfortowe wykonywanie transportów w znanych warunkach i na sprawdzonych trasach.

  Różne formy rozliczenia

  Nasza oferta jest elastyczna w zakresie doboru formy rozliczeniowej. Przewoźnicy mogą otrzymywać wynagrodzenie zarówno za pojedyncze zlecenia, jak i na podstawie miesięcznego podsumowania.

  Możliwość płatności skonto

  W ramach wariantów rozliczeniowych udostępniamy możliwość płatności skonto. W razie potrzeby, dokonujemy przyspieszonej płatności na preferencyjnych warunkach.

  Kompleksowe usługi dodatkowe

  Oferujemy szeroki zakres usług dodatkowych, które wykorzystywane są w codziennej obsłudze floty Omegi Pilzno, w tym usług serwisowych, stacji paliw, myjni pojazdów ciężarowych, parkingów czy zakupu przepraw promowych.

  Wynajem pojazdów

  Flota Omegi Pilzno liczy kilkaset zestawów pojazdów ciężarowych, dzięki temu mamy możliwość zaoferowania usługi krótko i długoterminowego wynajmu ciągników siodłowych i naczep.