Transport Wielka Brytania

Oferujemy

Zapewniamy bezpieczne przewozy do i z Wielkiej Brytanii. Dysponujemy szerokim wachlarzem floty samochodowej, co umożliwia nam dostosowanie transportu do potrzeb klienta.

Zajmujemy się kompleksowym zorganizowaniem transportu z Europy do Wielkiej Brytanii i załatwiamy wszelkie niezbędne formalności. Nasza oferta jest różnorodna i dostosowana do potrzeb klienta, a nasze zespoły spedytorów i logistyków dokładają wszelkich starań, aby transport był realizowany w wyznaczonym terminie.

Wyspy Brytyjskie stanowią ważny punkt gospodarczy nie tylko dla Europy, ale i dla świata. Silnie rozwinięty przemysł przyczynia się do wysokiego poziomu wymiany handlowej z innymi krajami.

Towary eksportowane i importowane pomiędzy Europą a Wielką Brytanią pochodzą z wielu branż. Najczęściej eksportuje się materiały budowlane i wykończeniowe, konstrukcje betonowe, produkty z tworzyw sztucznych oraz artykuły spożywcze. Natomiast jedną z najlepiej rozwiniętych i zmechanizowanych branż Wielkiej Brytanii jest rolnictwo, dlatego często eksportuje się i importuje urządzenia i maszyny dedykowane do tej branży.

Aby uzyskać dokładne informacje na temat transportu, skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?

Jako operator logistyczny oferujemy spectrum rozwiązań dla transportu drogowego. Realizujemy przewozy w kraju, Europie oraz Turcji. Zarządzamy własną flotą blisko 700 pojazdów ciężarowych oraz współpracujmy z siecią sprawdzonych przewoźników.

Dla naszych Klientów przygotowujemy kompleksową propozycję obsługi logistycznej, w oparciu o wachlarz naszych usług. Nasi specjaliści pomagają w wyborze efektywnych rozwiązań.

  • Zróżnicowany tabor daje nam możliwość obsługi potrzeb transportowych w zakresie niemal każdej branży.
  • Dla firm produkcyjnych realizujemy odbiory towarów z produkcji jak również dostawy na linie produkcyjne, zabezpieczając terminowość dostaw.
  • Realizujemy regularne dostawy towarów do centrów dystrybucyjnych największych sieci handlowych.
lat doświadczenia w branży TSL
ekologicznych ciągników LNG
+
własnych pojazdów
+
doświadczonych pracowników

Zapytaj o wycenę

Oferujemy obsługę od pojedynczych transportów do kompleksowych rozwiązań dla Twojej logistyki.

Zapytanie ofertowe

Uzyskaj wycenę dla cyklicznych zleceń i projektów.

Zapytaj o ofertę >>

Szybka wycena transportowa

Uzyskaj wycenę dla swojego jednorazowego transportu.

Zapytaj o ofertę >>