transport chiny

Transport Chiny

Transport lądowy w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku.

Omega Pilzno » Transport » Transport Chiny
SKONTAKTUJ SIĘ > +48 573 336 900

Oferujemy

Zwiększając zasięg naszych usług w obszarze transportu drogowego, oferujemy dostawę produktów importowanych z Chin do Europy, jak również dostarczenie towarów z Polski i innych krajów europejskich do Państwa Środka. Czas tranzytu z granicy chińskiej do Europy to nawet 9 dni.

 • Wygodna dostawa door-to-door, czas: 9-12 dni
 • Koordynacja projektu przez chińskiego eksperta
 • Flota własna Omegi Pilzno, transport w ramach karnetu TIR
 • Polscy kierowcy z wieloletnim doświadczeniem

Główny szlak przewozu

Chiński port lądowy Khorgos, położony na granicy z Kazachstanem,

to największy w Azji Centralnej hub logistyczny w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku*,

z ogromnym zapleczem magazynowym i terminalami przeładunkowymi oraz specjalną strefa ekonomiczną.

Porównanie środków transportu

pod względem czasu dostawy i kosztów
Lotniczy Czas dostawy Europa - Chiny: 4 -5 dni Koszt:
Drogowy Czas dostawy Europa - Chiny: 9 - 12 dni Koszt:
Kolejowy Czas dostawy Europa - Chiny: 11 -14 dni Koszt:
Morski Czas dostawy Europa - Chiny: 40 dni Koszt:

Potencjał transportu drogowego

CHINY – EUROPA – CHINY

 • Wysoka elastyczność rozwiązań FTL w porównaniu z innymi rodzajami transportu.
 • Możliwy do uzyskania czas dostawy (9-12 dni) stawia transport drogowy na drugim miejscu wśród możliwych do wyboru rozwiązań, jednocześnie generując koszty na średnim poziomie.
 • Na skutek  pandemii COVID-19, znacząco spadła dostępność i nastąpił wzrost kosztów połączeń lotniczych. Jednocześnie drastycznie wzrosły ceny transportu morskiego, a dostępność kontenerów spadła. W tej sytuacji wybór transportu drogowego na trasie Chiny-Europa-Chiny staje się tym bardziej konkurencyjnym rozwiązaniem.

Skontaktuj się z nami

  Magazyn w Mokrzcu

  Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omegaa-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem