Transport Niemcy

Oferujemy

Nasze sprawdzone połączenia logistyczne pomiędzy Europą a Niemcami oferują naszym klientom szybką dostawę i bezpieczeństwo ładunku. Niemcy posiadają bardzo rozbudowaną sieć dróg, składającą się z ponad 640 tys. km autostrad i dróg szybkiego ruchu, co umożliwia wygodny transport we wszystkich rejonach tego kraju.

Niemcy są ważnym partnerem handlowym dla wielu krajów, w tym Polski. W 2019 roku wartość polsko-niemieckiej wymiany handlowej wyniosła ponad 100 miliardów euro. Wśród towarów eksportowanych z Europy do Niemiec są m.in.: maszyny i urządzenia, elektronika, chemikalia, produkty rolne i spożywcze, a także samochody i części samochodowe.

Podobnie wygląda to biorąc pod uwagę towary importowane z Niemiec do Europy. Oprócz wymienionych wcześniej trzeba również wspomnieć o farmaceutykach. Niemcy są także ważnym dostawcą surowców, takich jak: stal, aluminium i inne metale.

Warto zauważyć, że wymiana handlowa między Europą a Niemcami jest intensywna i wciąż rośnie.

Koszty transportu międzynarodowego z Europy do Niemiec są uzależnione od unijnych regulacji dotyczących importu i eksportu towarów. Jako członkowie UE, Polska i Niemcy nie pobierają dodatkowych opłat, takich jak VAT, za przewożony ładunek. Takie regulacje dotyczą jedynie krajów trzecich.

Aby uzyskać dokładne informacje na temat transportu, skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?

Jako operator logistyczny oferujemy spectrum rozwiązań dla transportu drogowego. Realizujemy przewozy w kraju, Europie oraz Turcji. Zarządzamy własną flotą blisko 700 pojazdów ciężarowych oraz współpracujmy z siecią sprawdzonych przewoźników.

Dla naszych Klientów przygotowujemy kompleksową propozycję obsługi logistycznej, w oparciu o wachlarz naszych usług. Nasi specjaliści pomagają w wyborze efektywnych rozwiązań.

  • Zróżnicowany tabor daje nam możliwość obsługi potrzeb transportowych w zakresie niemal każdej branży.
  • Dla firm produkcyjnych realizujemy odbiory towarów z produkcji jak również dostawy na linie produkcyjne, zabezpieczając terminowość dostaw.
  • Realizujemy regularne dostawy towarów do centrów dystrybucyjnych największych sieci handlowych.
lat doświadczenia w branży TSL
ekologicznych ciągników LNG
+
własnych pojazdów
+
doświadczonych pracowników

Zapytaj o wycenę

Oferujemy obsługę od pojedynczych transportów do kompleksowych rozwiązań dla Twojej logistyki.

Zapytanie ofertowe

Uzyskaj wycenę dla cyklicznych zleceń i projektów.

Zapytaj o ofertę >>

Szybka wycena transportowa

Uzyskaj wycenę dla swojego jednorazowego transportu.

Zapytaj o ofertę >>