Transport Węgry

Oferujemy

Doceniamy jakość usług, z tego powodu proponujemy naszym klientom najlepsze rozwiązania. Transportujemy towary na trasie Europa – Węgry oraz Węgry – Europa. Nasza firma logistyczna oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie spedycji, transportu oraz logistyki.

W sektorze eksportu z Europy do Węgier wymienić można przede wszystkim produkty spożywcze, takie jak przetwory z mięsa, nabiał, słodycze, pieczywo, kawa czy herbata. Europa eksportuje także maszyny i urządzenia przemysłowe, drukarki, sprzęt AGD, artykuły tekstylne i odzież, w tym odzież roboczą, bieliznę, odzież dziecięcą i tkaniny, środki transportu, w tym samochody osobowe, ciężarowe i autobusy, produkty chemiczne, takie jak nawozy, farby, kosmetyki i środki czystości oraz elektronikę, w tym sprzęt RTV i AGD, komputery, tablety i telefony.

Z kolei w sektorze importu z Węgier do Europy wymienić można produkty spożywcze, takie jak wina, warzywa i owoce, miody czy herbaty, maszyny i urządzenia rolnicze i przemysłowe, sprzęt medyczny, artykuły tekstylne i odzież, w tym odzież damska i męska, obuwie i galanteria skórzana, środki transportu, takie jak samochody ciężarowe, autobusy i motocykle, produkty chemiczne, w tym tworzywa sztuczne, środki ochrony roślin, farby i lakiery oraz elektronikę, w tym sprzęt komputerowy, telewizory i urządzenia audio i video.

Aby uzyskać dokładne informacje na temat transportu, skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?

Jako operator logistyczny oferujemy spectrum rozwiązań dla transportu drogowego. Realizujemy przewozy w kraju, Europie oraz Turcji. Zarządzamy własną flotą blisko 700 pojazdów ciężarowych oraz współpracujmy z siecią sprawdzonych przewoźników.

Dla naszych Klientów przygotowujemy kompleksową propozycję obsługi logistycznej, w oparciu o wachlarz naszych usług. Nasi specjaliści pomagają w wyborze efektywnych rozwiązań.

  • Zróżnicowany tabor daje nam możliwość obsługi potrzeb transportowych w zakresie niemal każdej branży.
  • Dla firm produkcyjnych realizujemy odbiory towarów z produkcji jak również dostawy na linie produkcyjne, zabezpieczając terminowość dostaw.
  • Realizujemy regularne dostawy towarów do centrów dystrybucyjnych największych sieci handlowych.
lat doświadczenia w branży TSL
ekologicznych ciągników LNG
+
własnych pojazdów
+
doświadczonych pracowników

Zapytaj o wycenę

Oferujemy obsługę od pojedynczych transportów do kompleksowych rozwiązań dla Twojej logistyki.

Zapytanie ofertowe

Uzyskaj wycenę dla cyklicznych zleceń i projektów.

Zapytaj o ofertę >>

Szybka wycena transportowa

Uzyskaj wycenę dla swojego jednorazowego transportu.

Zapytaj o ofertę >>