Praca w magazynie

Od 30 lat dowozimy do celu

Dlaczego warto?

Dołącz do #OMEGApeople i rozwijaj swoją karierę u jednego z największych operatorów logistycznych w kraju. Zapraszamy do pracy w naszych magazynach w Rzeszowie, Pilźnie, Mokrzcu, Podgrodziu, Lędzinach oraz w Gdańsku.

  • Jesteśmy jednym z największych operatorów logistycznych w Polsce. Działamy na rynku od 30 lat i zatrudniamy już ponad 1000 pracowników. Nasze operacje prowadzimy na ponad 150 000 m2 nowoczesnych obiektów logistycznych.
  • Gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia. W sposób transparentny prowadzimy rekrutacje, dokonujemy oceny pracownika i jego nagradzania.
  • Dbamy o dobre planowanie. Grafik pracy tworzony jest z wyprzedzeniem, co pozwala na dopasowanie godzin pracy do Twojego życia osobistego.
  • Pracujesz z profesjonalistami. Nasz zespół logistyków to doświadczeni specjaliści, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Podstawową wartością w naszej firmie jest współpraca. Wspólnie osiągamy cele strategiczne OMEGA Pilzno, ponieważ wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za ich realizacje.

Aktualne oferty pracy

Wybierz interesujący Cię region i lokalizację, aby znaleźć aktualne oferty.

Co oferujemy?

Umowę o pracę
Stabilne zatrudnienie
Program poleceń
Ubezpieczenie grupowe
Kartę Multisport
nowoczesne zaplecze socjalne
ścieżkę rozwoju
pzyjazną atmosferę

OMEGA Pilzno w liczbach

192 tys.
Powierzchni magazynowej
1500
zatrudnionych pracowników
700
własnych pojazdów
31 lat
doświadczenia