Transport Słowacja

Oferujemy

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług transportowych z Europy do Słowacji oraz ze Słowacji do Europy. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowym transporcie drogowym jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczne i terminowe dostawy towarów na terenie Słowacji, w miastach takich jak np. Bratysława, Koszyce, Preszów (Prešov), Żylina (Žilina).

Sieć dróg na Słowacji jest dobrze rozwinięta, jednak transport drogowy w tym kraju wymaga uwagi ze względu na góry i winiety. Zapewniamy kompleksową obsługę transportową i doradztwo w zakresie przewozów FTL.

Słowacja to kraj, który cieszy się dużym zainteresowaniem w handlu międzynarodowym. Produkty eksportowane z tego kraju to głównie maszyny i urządzenia, samochody, produkty metalowe, żywność, produkty chemiczne, tekstylia i ubrania. Najwięcej towarów słowackich trafia do Niemiec, Czech, Polski, Węgier oraz do innych krajów Unii Europejskiej.

Z kolei Słowacja importuje z zagranicy przede wszystkim maszyny i urządzenia, samochody, żywność, paliwa oraz surowce mineralne. Głównymi partnerami handlowymi Słowacji w imporcie są Niemcy, Czechy, Chiny, Polska, Włochy i Austria.

Słowacja jest także ważnym krajem tranzytowym dla towarów, które docierają do innych krajów Europy Środkowej. Dzięki swojej dogodnej lokalizacji geograficznej i dobrze rozwiniętej infrastrukturze transportowej, Słowacja jest często wybierana jako kraj pośredniczący w handlu międzynarodowym.

Ważnym punktem w imporcie i eksporcie towarów do i z Słowacji jest Bratysława, która jest największym miastem kraju i jednym z najważniejszych centrów handlowych Europy Środkowej. W Bratysławie znajdują się liczne centra logistyczne, magazyny i porty lotnicze, które ułatwiają handel międzynarodowy.

Aby uzyskać dokładne informacje na temat transportu, skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?

Jako operator logistyczny oferujemy spectrum rozwiązań dla transportu drogowego. Realizujemy przewozy w kraju, Europie oraz Turcji. Zarządzamy własną flotą blisko 700 pojazdów ciężarowych oraz współpracujmy z siecią sprawdzonych przewoźników.

Dla naszych Klientów przygotowujemy kompleksową propozycję obsługi logistycznej, w oparciu o wachlarz naszych usług. Nasi specjaliści pomagają w wyborze efektywnych rozwiązań.

  • Zróżnicowany tabor daje nam możliwość obsługi potrzeb transportowych w zakresie niemal każdej branży.
  • Dla firm produkcyjnych realizujemy odbiory towarów z produkcji jak również dostawy na linie produkcyjne, zabezpieczając terminowość dostaw.
  • Realizujemy regularne dostawy towarów do centrów dystrybucyjnych największych sieci handlowych.
lat doświadczenia w branży TSL
ekologicznych ciągników LNG
+
własnych pojazdów
+
doświadczonych pracowników

Zapytaj o wycenę

Oferujemy obsługę od pojedynczych transportów do kompleksowych rozwiązań dla Twojej logistyki.

Zapytanie ofertowe

Uzyskaj wycenę dla cyklicznych zleceń i projektów.

Zapytaj o ofertę >>

Szybka wycena transportowa

Uzyskaj wycenę dla swojego jednorazowego transportu.

Zapytaj o ofertę >>