operator logistyczny

O nas

Efektywność rozwiązań logistycznych to nasz klucz do sukcesu.

Omega Pilzno » O nas
SKONTAKTUJ SIĘ > +48 573 336 900

Grupa Omega Pilzno

Grupa OMEGA Pilzno to zintegrowany zespół przedsiębiorstw realizujących potrzeby branży w sposób kompleksowy. Od ponad 29 lat specjalizujemy się w transporcie, spedycji i logistyce.

Posiadamy sześć obiektów logistycznych o łącznej powierzchni 140 000m2 oraz własną flotę 700 pojazdów w tym 50 ekologicznych ciągników napędzanych gazem LNG. W skład Grupy OMEGA wchodzą także autoryzowane serwisy MAN, Volvo i IVECO. Obecnie zatrudniamy ponad 1000 pracowników.

 

Świadczymy usługi w zakresie transportu drogowego (FTL), logistyki magazynowej oraz logistyki morskiej wraz  z obsługą celną. Realizujemy również obsługę logistyczną dla sektora e-commerce.

Omega Pilzno realizuje usługi logistyczne na całym świecie. W transporcie drogowym świadczymy usługi na terenie całej Europy i Turcji. W ramach logistyki morskiej organizuje import oraz export towarów na cały świat, dodatkowo zajmując się również obsługą portową i odprawą celną.

Kamienie milowe OMEGA Pilzno

1992
Powstanie firmy OMEGA Pilzno
1998
Uruchomienie pierwszego serwisu samochodów ciężarowych w Pilznie
2003
Zakup 100. ciężarówki
2005
Autoryzacja serwisu VOLVO w Pilznie
2006
Zakup spółki PP PKS w Rzeszowie
Autoryzacja serwisu MAN w Rzeszowie
2008
Otwarcie pierwszego magazynu w Mokrzcu
Otwardzie odziału Spedycji Morskiej w Gdyni
2011
Zakup 500. ciężarówki
2012
Powstanie Działu Spedycji w Katowicach
2014
Otwarcie drugiego magazynu w Podgrodziu
2015
Powstanie Działu Spedycji w Rzeszowie
Oddanie do użytku trzciego magazynu w Jasionce
2016
Otwarcie biura Oddziału Logistyki Morskiej w Warszawie
Powolanie Spółki STC autoryzowanego dealera i serwisu IVECO w Rzeszowie
2017
Oddanie do użytku czwartego magazynu w ramach Parku Logistycznego w Gdańsku
Otwarcie drugiej hali magazynowej w Mokrzcu
2019
Opracowanie strategi rozwoju Grupy OMEGA Pilzno na lata 2019/2029
2020
Zakup 50 ciągników LNG
Otwarcie magazynu dla ecommerce w Rzeszowie

Zarząd

Omega Pilzno to marzenie, które dzięki odwadze w podejmowaniu wyzwań, wytrwałej pracy, zbieraniu doświadczeń i wyciąganiu z nich wniosków, przybrało obraz przedsiębiorstwa, zaliczanego dziś do krajowych liderów branży.

25 lat Omegi Pilzno to historia pisana konsekwentną, niestrudzoną pracą. Kontrast między pierwszym firmowym pojazdem – skrzyniowym Kamaz-em, a dzisiejszymi samochodami ciężarowymi, wykorzystującymi zaawansowane technologie, najlepiej obrazuje drogę jaką przeszła w tym czasie branża TSL. Historię firmy podyktowały także zmiany, które osoby z naszego pokolenia obserwowały na własne oczy. Inwestycje i ryzyko podejmowane w niepewnych czasach, otwarcie na nowe, nieznane wcześniej możliwości i zagrożenia, związane z wejściem Polski do Unii Europejskiej, w znaczącym stopniu ukształtowały Omegę Pilzno. Po latach możemy stwierdzić, że poddani najcięższym próbom, potrafiliśmy umiejętnie rozpoznawać potrzeby i oczekiwania klientów.

Podejmujemy trafne decyzje, wykorzystujemy szanse na rozwój i budujemy trwałe relacje biznesowego partnerstwa. Prowadząc firmę w branży TSL, trzeba odrzucić komfort stosowania raz wypracowanych rozwiązań. Dynamicznie zachodzące zmiany niemal we wszystkich obszarach działalności, wymuszają nieustanne doskonalenie wykorzystywanych procesów i poszukiwanie najbardziej efektywnych metod obsługi zróżnicowanych zleceń. Naszą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się wykonując usługi logistyczne w najwyższym standardzie. W ofercie Omegi Pilzno znajdą Państwo zarówno zróżnicowany transport drogowy, realizowany przez ponad 700 pojazdów, jak i transport morski czy wynajem powierzchni magazynowych.

Zapraszamy do współpracy

Mariusz Godawski

Mariusz Godawski

 

Adam Godawski

Skontaktuj się z nami

    Pilzno

    Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omegaa-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem