Transport Beneluks

Oferujemy

Jako lider w transporcie FTL, zapewniamy bezpieczny i bezproblemowy transport do i z Beneluksu. Nasza oferta obejmuje transport na terenie całej Unii Europejskiej, w tym do Belgii, Holandii i Luksemburga. Dzięki ponad wieloletniemu doświadczeniu w branży TSL, możemy pochwalić się wysoką jakością naszych usług.

Posiadamy szeroką flotę transportową, dzięki czemu jesteśmy w stanie przewozić towary o różnej wielkości i wadze. Koszt transportu jest wyceniany indywidualnie dla każdego klienta.

Dzięki dobrze rozwiniętej sieci dróg ekspresowych i autostrad, transport na terenie Beneluksu jest sprawny i efektywny.

Najwięcej towarów eksportowanych z Beneluksu to artykuły spożywcze i napoje, w tym mleko i produkty mleczne, mięso, ryby i owoce morza oraz piwo. Ponadto ważnymi produktami eksportowymi są chemikalia, maszyny i urządzenia, produkty farmaceutyczne oraz różnego rodzaju metale i wyroby metalowe.

Wśród towarów importowanych do Beneluksu przeważają maszyny i urządzenia, ropa naftowa i gaz ziemny, produkty chemiczne, żywność i napoje oraz metale i wyroby metalowe. Ważnymi produktami importowanymi są także surowce mineralne, produkty farmaceutyczne oraz różnego rodzaju towary konsumpcyjne, takie jak ubrania, buty i elektronika.

Warto zauważyć, że Beneluks jest ważnym centrum handlowym w Europie, a kraje te odgrywają kluczową rolę w międzynarodowym handlu. W wyniku swojego położenia geograficznego oraz otwartości na zagranicznych inwestorów, Beneluks cieszy się dobrymi relacjami handlowymi z wieloma krajami na całym świecie.

Warto wspomnieć, że drogi w Beneluksie są utwardzone i wyposażone w tzw. „cichy” asfalt, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas transportu. W przypadku pojazdów o masie powyżej 3,5 tony, wymagane jest wykupienie specjalnej winiety, którą można nabyć online lub w punktach sprzedaży stacjonarnych.

Aby uzyskać dokładne informacje na temat transportu, skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?

Jako operator logistyczny oferujemy spectrum rozwiązań dla transportu drogowego. Realizujemy przewozy w kraju, Europie oraz Turcji. Zarządzamy własną flotą blisko 700 pojazdów ciężarowych oraz współpracujmy z siecią sprawdzonych przewoźników.

Dla naszych Klientów przygotowujemy kompleksową propozycję obsługi logistycznej, w oparciu o wachlarz naszych usług. Nasi specjaliści pomagają w wyborze efektywnych rozwiązań.

  • Zróżnicowany tabor daje nam możliwość obsługi potrzeb transportowych w zakresie niemal każdej branży.
  • Dla firm produkcyjnych realizujemy odbiory towarów z produkcji jak również dostawy na linie produkcyjne, zabezpieczając terminowość dostaw.
  • Realizujemy regularne dostawy towarów do centrów dystrybucyjnych największych sieci handlowych.
lat doświadczenia w branży TSL
ekologicznych ciągników LNG
+
własnych pojazdów
+
doświadczonych pracowników

Zapytaj o wycenę

Oferujemy obsługę od pojedynczych transportów do kompleksowych rozwiązań dla Twojej logistyki.

Zapytanie ofertowe

Uzyskaj wycenę dla cyklicznych zleceń i projektów.

Zapytaj o ofertę >>

Szybka wycena transportowa

Uzyskaj wycenę dla swojego jednorazowego transportu.

Zapytaj o ofertę >>