Transport Czechy

Oferujemy

Prowadzimy międzynarodowy transport na trasie Europa-Czechy, Czechy-Europa. Realizujemy transport dedykowany dla różnych branż, takich jak automotive, spożywcza i wielu innych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży TSL, jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasze usługi transportowe są bezpieczne i terminowe.

Wśród najczęściej eksportowanych towarów z Czech znajdują się samochody osobowe, ciężarowe oraz motocykle. Warto również zauważyć, że Czechy są jednym z największych producentów piwa na świecie, co przekłada się na eksport tego napoju do wielu krajów.

Natomiast wśród najczęściej importowanych towarów do Czech zaliczają się m.in. paliwa, maszyny, elektronika, chemikalia, a także żywność i napoje.

Dla pojazdów powyżej 3,5 tony obowiązują opłaty drogowe na autostradach i wybranych drogach federalnych w Czechach. Dla samochodów ciężarowych opłaty są pobierane poprzez elektroniczny system MYTO CZ. W terenie zbudowanym ograniczenia prędkości dla wszystkich pojazdów wynoszą 50 km/h, natomiast dla samochodów ciężarowych o masie powyżej 3,5 tony na drogach poza terenem zabudowanym ograniczenie prędkości wynosi do 80 km/h.

Aby uzyskać dokładne informacje na temat transportu, skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?

Jako operator logistyczny oferujemy spectrum rozwiązań dla transportu drogowego. Realizujemy przewozy w kraju, Europie oraz Turcji. Zarządzamy własną flotą blisko 700 pojazdów ciężarowych oraz współpracujmy z siecią sprawdzonych przewoźników.

Dla naszych Klientów przygotowujemy kompleksową propozycję obsługi logistycznej, w oparciu o wachlarz naszych usług. Nasi specjaliści pomagają w wyborze efektywnych rozwiązań.

  • Zróżnicowany tabor daje nam możliwość obsługi potrzeb transportowych w zakresie niemal każdej branży.
  • Dla firm produkcyjnych realizujemy odbiory towarów z produkcji jak również dostawy na linie produkcyjne, zabezpieczając terminowość dostaw.
  • Realizujemy regularne dostawy towarów do centrów dystrybucyjnych największych sieci handlowych.
lat doświadczenia w branży TSL
ekologicznych ciągników LNG
+
własnych pojazdów
+
doświadczonych pracowników

Zapytaj o wycenę

Oferujemy obsługę od pojedynczych transportów do kompleksowych rozwiązań dla Twojej logistyki.

Zapytanie ofertowe

Uzyskaj wycenę dla cyklicznych zleceń i projektów.

Zapytaj o ofertę >>

Szybka wycena transportowa

Uzyskaj wycenę dla swojego jednorazowego transportu.

Zapytaj o ofertę >>