Transport Hiszpania

Oferujemy

Jesteśmy wiodącą firmą działającą w transporcie FTL. W naszej ofercie posiadamy transport z Europy do Hiszpanii i z Hiszpanii do Europy. Hiszpania to jeden z większych państw UE, co stwarza korzystne warunki dla eksportu i importu. Oferujemy bezpieczny transport do Hiszpanii oraz wysoką jakość naszych usług.

Hiszpania jest jednym z największych producentów żywności na świecie i eksportuje dużo różnych produktów spożywczych, takich jak oliwa z oliwek, wino, cytrusy, warzywa, ryby i mięso. Hiszpańskie wino jest szczególnie popularne na całym świecie, ze względu na różnorodność i wysoką jakość win uprawianych w różnych regionach kraju. Hiszpania eksportuje również maszyny i urządzenia, artykuły włókiennicze, samochody i chemikalia.

Kraj ten importuje dużo paliw, w tym ropy naftowej, gazu ziemnego i węgla, ponieważ kraj ten jest zależny od importu surowców energetycznych. Hiszpania importuje również produkty spożywcze, takie jak ryż, kawa, kakao, owoce i orzechy, które nie są wytwarzane lub produkowane na skalę wystarczającą dla krajowej konsumpcji. Ponadto Hiszpania importuje również samochody, maszyny i urządzenia, odzież i elektronikę, aby zaspokoić potrzeby rynku wewnętrznego.

Aby uzyskać dokładne informacje na temat transportu, skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?

Jako operator logistyczny oferujemy spectrum rozwiązań dla transportu drogowego. Realizujemy przewozy w kraju, Europie oraz Turcji. Zarządzamy własną flotą blisko 700 pojazdów ciężarowych oraz współpracujmy z siecią sprawdzonych przewoźników.

Dla naszych Klientów przygotowujemy kompleksową propozycję obsługi logistycznej, w oparciu o wachlarz naszych usług. Nasi specjaliści pomagają w wyborze efektywnych rozwiązań.

  • Zróżnicowany tabor daje nam możliwość obsługi potrzeb transportowych w zakresie niemal każdej branży.
  • Dla firm produkcyjnych realizujemy odbiory towarów z produkcji jak również dostawy na linie produkcyjne, zabezpieczając terminowość dostaw.
  • Realizujemy regularne dostawy towarów do centrów dystrybucyjnych największych sieci handlowych.
lat doświadczenia w branży TSL
ekologicznych ciągników LNG
+
własnych pojazdów
+
doświadczonych pracowników

Zapytaj o wycenę

Oferujemy obsługę od pojedynczych transportów do kompleksowych rozwiązań dla Twojej logistyki.

Zapytanie ofertowe

Uzyskaj wycenę dla cyklicznych zleceń i projektów.

Zapytaj o ofertę >>

Szybka wycena transportowa

Uzyskaj wycenę dla swojego jednorazowego transportu.

Zapytaj o ofertę >>